Columbus Energy, Revolt Energy i Energynat Solutions najbardziej angażującymi profilami firm fotowoltaicznych na Facebooku w 2022 r.

Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych

Jak firmy fotowoltaiczne radziły sobie na Facebooku w okresie od grudnia 2021 r. do listopada 2022 r.? Najwięcej interakcji wygenerowały profile Columbus Energy, Revolt Energy i Energynat Solutions. Jak wypadli pozostali gracze?

Ranking roczny firm fotowoltaicznych. Columbus Energy, Revolt Energy i Energynat Solutions na podium

Ranking popularności profili firm fotowoltaicznych na Facebooku w badanym okresie wygrał Columbus Energy. Profil ten uzyskał łącznie niemal 19,5 tys. interakcji. Na miejscu 2., z wynikiem prawie 12,5 tys. interakcji, uplasował się Revolt Energy. Podium zamknął Energynat Solutions, który zdobył niemal 8 tys. interakcji ze strony użytkowników.

ranking roczny firmy fotowoltaiczne facebook W badanym okresie największą aktywnością wykazywała się Fotowoltaika Stargard, która opublikowała w tym czasie 434 posty. Bardzo aktywnymi były również Columbus Energy (349 wpisów), SolarSpot Polska (276 publikacji) oraz Hymon (222 posty).

Najczęściej komentowane posty zamieszczono na profilu Revolt Energy (ponad 3 tys. komentarzy). Najwięcej polubień miał Columbus Energy (ponad 11 tys.), zaś największą liczbę udostępnień zdobył również profil Columbus Energy (ponad 3,5 tys. udostępnień).

ranking roczny firmy fotowoltaiczne facebook top 3Podsumowując, w okresie od grudnia 2021 r. do listopada 2022 r. najlepiej na Facebooku radziły sobie: Columbus Energy, Revolt Energy i Energynat Solutions. To właśnie te profile wypadły w zestawieniu najkorzystniej, najbardziej angażując swoich fanów do wejścia w interakcję.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszego badania, zachęcamy do skorzystania z jego wersji premium. Znajdują się tam informacje dot. sentymentu użytkowników do poszczególnych marek, zasięgów postów i kanałów, wartości ekwiwalentu marketingowego oraz jakościową ocenę komunikacji dokonaną przez naszych analityków. Ranking obejmuje jedynie najpopularniejsze profile. Liczba monitorowanych profili może być większa niż w przedstawionym zestawieniu. W sprawie dostępu do części premium prosimy o kontakt na [email protected].